Hakkımızda

ANR ENERJİ AYDINLATMA İLETİŞİM ELEKTRONİK SAN. TİC. A.Ş. 2007 yılında LED ve LED Aydınlatma ürünleri, solar panel enerji sistemleri üzerine kurulup faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamız geniş ürün yelpazesi ile hedef pazar olarak; Otel, AVM, Fabrika, Reklam, Mobilya, Otomotiv sektöründe hizmet veren firmalar ile ürünlerinde iş birliği yaptığımız dünyanın önde gelen firmaları arasında köprü vazifesini üstlenerek çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Müşterilerini ve tedarikçilerini iş ortağı olarak gören firmamız, proje aşamasından, üretim ve lojistik aşamalarına kadar tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak doğru ürünü doğru zamanda en uygun şartlarda sunmayı ilke edinmiştir. Bununla beraber satış öncesi ve satış sonrası oluşabilecek sorunlarda teknik hizmet ve danışmanlık görevini üstlenerek sektöründeki tüm yenilikleri dünya ile aynı anda müşterilerine sunma gayretindedir.

ANR ENERJİ AYDINLATMA İLETİŞİM ELEKTRONİK SAN. TİC. A.Ş. olarak firmamız  DAYLAND A.Ş. Grup bünyesindeki şirketlerden biridir. DAYLAND A.Ş. Grup 1995 yılında faaliyetine başlayıp Bursa bölgesinde 5.000 m2’lik kapalı alandaki hizmet binasında faaliyetini sürdürmektedir.

DAYLAND A.Ş. başta temizlik makinaları ve kimyasalları olmak üzere 3000 çeşit ürünün satış ve pazarlama faaliyetini gerçekleştirmektedir. Endüstriyel pazarlama alanındaki faaliyetleri ile her yıl vergi sıralamasında üst sıralarda yer alan firmamız bu kıstasa göre Bursa’nın en büyük 500 şirketinden biridir.